נעם פרוימן – מנהל ובעלים

את הרומן עם הים החל נעם עוד בילדותו, על חוף ימה של עיר גדולה. הוא התאהב בים ומאז לא עזב אותו.

כיום עומדות מאחוריו 40 שנות ים והפלגה. כמפקד דבור ובתפקידי פיקוד בחיל הים בעת שירותו הצבאי, לאחר מכן כמדריך ראשי בבית ספר לסקיפרים ובהמשך באינספור הפלגות חובקות עולם כסקיפר בדליברי וצ'ארטרים וכקפטן על יאכטות מכל הסוגים והגדלים.

הרעיון לפתיחת חברה לניהול יאכטות נולד מתוך שילוב אהבת הים עם האמונה שיש כאן מוצר מתבקש שיכול לשפר משמעותית את חווית ה"בעלות" על יאכטה.

ישנה אמרה שלכל בעל יאכטה ישנם שני ימים טובים: היום בו הוא קונה את היאכטה והיום בו הוא מוכר אותה... המטרה שלנו היא לדאוג שהרווח ביניהם יהיה כפול – זמן ההנאה שלכם והרווחה הכלכלית שתפקידה של HOMEPORT לייצר עבורכם.

רן גולדשטין – מנהל פרויקטים בכיר ושותף

ראש מחלקת ניהול פרויקטים ב- HOMEPORT.
חובל וקצין בחיל הים, מפקד ספינה ומדריך שייט. אדריכל ימי מנוסה ומעצב יאכטות אשר עבד במשך 7 שנים ב – Tripp Design בארה"ב. רן תכנן, עיצב ושימוש כמנהל בניה של יאכטות מ - 40 עד - 170 רגל.

רן הינו שותף בחברה מאז 2013 ובעל ניסיון רב בניהול יאכטות ובניית כלי שייט. רן הינו מהנדס ימי אשר מוכר ע"י משרד התחבורה הישראלי - רשות הספנות.

במשך חמשת השנים האחרונות ב HOMEPORT, תחת ניהולו של רן, נמסרו בהצלחה 12 יאכטות חדשות לבעלים מרוצים. הפרויקטים כללו יאכטות מנועיות ומפרשיות בגדלים של 33 עד 50 מטר באיטליה ובטורקיה.בנוסף יש לנו צוות מיקצועי בחוף ובים, באדמיניסטרציה, בתפעול ובאחזקה.


אנו מעמידים את היושרה האישית והמקצועית, את הניסיון ואת המקצוענות שלנו– לשירותכם.